Praktykant/ka w Dziale Relacji Pracowniczych

w Pionie Personalnym
Centrala Kaufland, al. Armii Krajowej 47 we Wrocławiu
Wrocław
pełny wymiar czasu pracy
umowa o pracę na czas określony
07/24
5000 brutto

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje zdolności oraz wzmocnij komptenecje interpersonalne. Rozwiń z nami  skrzydła podczas praktyk wakacyjnych. Realizuj interesujące projekty, poznaj niezwykłych ludzi, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie i ucz się od najlepszych.

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

  • wsparcie działań z zakresu wewnętrznego Employer Brandingu
  • współtworzenie i realizacja działań o charakterze wellbeingowym
  • pomoc przy wdrażaniu międzynarodowych projektów personalnych
  • udział w organizacji wewnątrzfirmowych eventów
  • kreowanie i przygotowywanie wewnętrznych materiałów komunikacyjnych.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o praktykę absolwencką
  • wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto miesięcznie
  • wdrożenie w pracę działu i realizację ciekawych projektów oraz udział w corocznym konkursie dla praktykantów zakończonym atrakcyjnymi nagrodami
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • dedykowanego opiekuna, który przez okres praktyk zadba o Twój rozwój i zdobycie nowych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz wprowadzi cię w strukturę naszej firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta studiów wyższych - preferowane kierunki (dziennikarstwo, marketing, komunikacja wizerunkowa, ZZL, socjologia)
  • dyspozycyjności w okresie wakacyjnym (od 01.07 do 30.09.2024)
  • głowy pełnej pomysłów, kreatywności
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości programu Power Point, mile widziana również obsługa programów graficznych.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Michalina Antosz