Młodszy Specjalista w Pionie Zakupu Art. Spożywczych

w Departamencie Zakupu
Centrala Kaufland, al. Armii Krajowej 47 we Wrocławiu
Wrocław
pełny wymiar czasu pracy
umowa o pracę na czas określony
od zaraz

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Zakupu i dbaj o potrzeby naszych klientów poprzez tworzenie zróżnicowanego i atrakcyjnego asortymentu. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

  • współpraca i wsparcie kupca w realizacji działań mających na celu zapewnienie pełnej dostępności oraz szerokiego i atrakcyjnego asortymentu dla naszych klientów
  • współpraca z innymi działami firmy (Departament Marketingu, Logistyki i Dział Jakości)
  • przygotowywanie i analiza danych oraz monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie porozumień i umów z dostawcami oraz wprowadzanie danych do systemu SAP
  • kontakt z dostawcami na szczeblu krajowym i międzynarodowym (komunikacja w języku angielskim lub niemieckim).

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie od 5700 zł brutto
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Excel - podstawowe funkcje matematyczne, filtry, sortowanie danych, tabele przestawne; Power Point, Word)
  • umiejętności swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim lub niemieckim (min. poziom B2)
  • bardzo dobrej organizacja pracy, umiejętności ustalania priorytetów
  • analitycznego i kreatywnego myślenia,umiejętności pracy w zespole oraz rzetelności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • zainteresowania branżą handlową oraz aktualnymi trendami na rynku spożywczym.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Michalina Antosz