Młodszy Specjalista w Dziale Koordynacji Promocji

w Departamencie Zakupu
Centrala Kaufland, al. Armii Krajowej 47 we Wrocławiu
Wrocław
pełny wymiar czasu pracy
umowa o pracę na czas określony
od zaraz

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Zakupu i dbaj o potrzeby naszych klientów poprzez tworzenie zróżnicowanego i atrakcyjnego asortymentu. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

  • przygotowywanie akcji promocyjnych zgodnie z podanymi wytycznymi
  • wprowadzanie danych do systemu PMR oraz kontrola ich poprawności
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
  • współpraca z innymi działami (m.in z Działami Kupieckimi oraz Działem Marketingu).

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę
  • indywidualne możliwości rozwoju, ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku oraz profesjonalne wdrożenie i szkolenia
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie Power Point i Excel)
  • wyższego wykształcenia
  • skrupulatności i umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy własnej, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Michalina Antosz