Młodszy Specjalista w Departamencie Zakupu - Drogeria

w Departamencie Zakupu - Drogeria
Centrala Kaufland, al. Armii Krajowej 47 we Wrocławiu
Wrocław
pełny wymiar czasu pracy
umowa na zastępstwo
od zaraz

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Zakupu i dbaj o potrzeby naszych klientów poprzez tworzenie zróżnicowanego i atrakcyjnego asortymentu. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

  • stała współpraca i negocjacje z dostawcami
  • przygotowywanie i analizowanie raportów
  • praca w systemie SAP
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie od 5700 zł brutto
  • indywidualne możliwości rozwoju i samorealizacji w oparciu o szeroki katalog szkoleń
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym budynku, dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness z ofertą zajęć sportowych, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych, program poleceń – bon o wartości 1500 zł brutto).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • znajomości języka angielskiego
  • zainteresowania branżą handlową i asortymentem z kategorii spożywczej
  • umiejętności analitycznego myślenia, sumienności i dokładności oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • mile widziana - znajomość programu SAP.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Michalina Antosz