Kontroler Jakości Przyjęcia Mięsa i Drobiu

Centrum Dystrybucyjne Kaufland
ul. Ernsta Petersona 4B, 85-862 Bydgoszcz
Bydgoszcz
pełny wymiar czasu pracy
umowa na zastępstwo
od zaraz
od 4600 do 5900

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zapoatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zaopatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • kontrola przyjmowanego towaru pod kątem przestrzegania zdefiniowanych warunków dostawy i kryteriów (treść etykiet, wytyczne wg specyfikacji) zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi
  • dokonanie oceny jakości (stanu, wielkości, świeżości, porcjowania itp.) przyjmowanego towaru w oparciu o zdefiniowane wyznaczniki/kategorie jakości (np. specyfikacja produktu)
  • dokumentowanie i informowanie Działu Zakupu o stwierdzonych odstępstwach od warunków dostawy oraz o nieprawidłowych wynikach kontroli jakości i uzgadnianie przyjęcia towaru
  • ścisła współpraca z właściwym obszarem Działu Zakupu
  • przeprowadzanie kontroli ilościowej przyjmowanego towaru w oparciu o wytyczne wewnętrzne i odpowiednie dokumentowanie wyników kontroli ilościowej.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, bezpłatne usługi fizjoterapeuty, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, program poleceń - bon o wartości 1500 zł brutto).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera (wymagana znajomość Excel)
  • zaangażowania  oraz rzetelności i dokładności
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej
  • uprawnienia do obsługi wózków unoszących lub prawa jazdy kat. B
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Paulina Stoltmann