Ajutor Tranșator produse din carne - Kaufland Germania (f/m)

pentru fabrica de produse din carne, Germania
(orașele Möckmühl, Heilbronn, Heilbad și Osterfeld)
deutschlandweit
Vollzeit
Unbefristet
Ab sofort

Alătură-te echipei Kaufland! Suntem o companie internațională de retail, ce aparține Grupului Schwarz. Ce ne face atât de speciali? Performanţa, dinamismul şi corectitudinea. Angajații noștri contribuie semnificativ la succesul nostru prin dedicarea și pasiunea lor. Vino și tu în echipa noastră!

Externe Stellenbeschreibung

Responsabilitățile tale

  • Tranșarea profesională a cărnii de porc și vită, alături de echipa ta
  • Tăierea bucăților de carne conform specificațiilor tehnice
  • Prelucrarea și porționarea cărnii
  • Producția și ambalarea cârnaților
  • Asigurarea unor standarde de calitate superioară în timpul prelucrării
  • Respectarea prevederilor legale și a reglementarilor de igienă

Profilul tău

  • Experiență profesională în tranșarea, porționarea și dezosarea cărnii reprezintă un avantaj
  • Înțelegerea normelor de calitate, igienă și curățenie
  • Amabilitate, flexibilitate, capacitate de lucru în echipă
  • Dispus să lucreze în ture, în weekend și în zilele de sărbătoare
  • Cunoașterea limbii germane nu este necesară

Beneficiile Tale

  • Contract în cadrul companiei Kaufland Germania, fără alți intermediari
  • Salariu atractiv,  în funcție de postul ocupat și de experiența profesională, la care se pot adăuga și prime în funcție de performață
  • Concediu plătit, de 30 de zile pe an
  • Munca în timpul zilelor de sărbatoare, de duminică cât și orele din timpul nopții sunt remunerate suplimentar
  • Suport în obținerea unui loc de cazare adecvat, la un preț avantajos
  • Cursuri de limbă germană pentru însușirea cunoștințelor necesare desfășurării activității
  • Sprijin social și personal din partea echipei noastre la fața locului (integrare socială, sprijin în relațiile cu autoritățile)

Persoana de contact din departamentul Recrutare

Anna Malysa

Puteţi trimite candidatura și pe adresa de email locdemunca@kaufland.de

Pentru o lizibilitate mai lejeră folosim în textele noastre forma de adresare masculină. Bineînțeles la Kaufland sunt binevenite persoane de orice sex.