Raktári komissiózó (hűtött áru raktárban)

logisztikai elosztóközpontunkban
Country/Region:  DE
ReferenceNo.:  17,85 € pro Stunde
Möckmühl
Vollzeit
Befristet
Ab sofort
17,85 € pro Stunde

Externe Stellenbeschreibung

Gördülékeny folyamatok, csúcstechnológia, tökéletes időzítés: szereted, ha minden simán megy? Akkor jó helyen vagy! A logisztikában végzett munkával már a kezdetektől fogva egy erős csapat tagja leszel, és megmutathatod, hogy mire vagy képes. Legyél Te is a #teamkaufland tagja!

Feladataid

  • Áru összekészítés hűtött áru raktárakban (+2°C).
  • A termékek illetve a rendelés teljesítése Pick by Voice (hangvezérlésű rendszer) segítségével: A munka ellátásához szükséges információkat közvetlenül a fejhallgatóról kapod.
  • A hangsúly a raklapokon van: válogasd és csomagold őket újra. A gyüjtő raklapokat juttasd el a rakodási területre.

Amit kínálunk

  • Kifizetődik a munkád:  vonzó 17,85 €/óra fizetésben részesülsz, beleértve a műszakos (15%) és az éjszakai munkáért (50%) járó juttatásokat, illetve a nyaralási (1.491,05 €) és a karácsonyi bónuszt (1.794,37 €) is, valamint havi 350 € teljesítmény pótlékot.
  • Támogatjuk a munka és a magánélet összeegyeztethetőségét: évi 6 hét szabadsággal.
  • Betanítás: Oktatók és trénerek állnak rendelkezésre az anyanyelveden, hogy segítség az optimális betanulásod. Ezen kívül elektromos gyalogkíséretű targonca oktatásban is részesülsz.
  • Magyarul: Nem lesznek kommunikációs problémáid. Mind a HR személyzet, mind a felettesek beszélnek magyarul.
  • Egészség és fittség: Élvezd ki a szabadidődet! Kedvezményekkel az edzőteremben és egyéb egészségvédelmi szolgáltatásokkal (pl. vállalati orvos).
  • Szállás: Segítünk szállást találni egy kétágyas szobában.

Minden a bérezéssel, szabadság- illetve karácsonyi pénzzel kapcsolatos adatok az éppen aktuális érvényben lévő tarifaszerződésre vonatkoznak.

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Tapasztalat raktári munkában, komissiózó munkakörben vagy raktári dolgozóként előnyt jelent.
  • Megbízhatóság, elkötelezettség, önálló és pontos munkavégzés.
  • Több műszakos munkarend, illetve hétvége és ünnepnapok vállalása.
  • Szívesen látunk a #teamkauflandban, ha pályát szeretnél váltani.
  • A raktár elhelyezkedése miatt saját autó szükséges a napi munkábajáráshoz.

Motivációs levél? Nincs rá szükséged. Csak kattints a "Jelentkezés most" gombra, és kész is.

Kapcsolattartód

Török-Link Eszter