Raktári komissiózó (mélyhűtött áru raktárban)

Dortmundban fekvő
logisztikai elosztóközpontunkban
Dortmund
Teilzeit
Befristet
Ab sofort

A Schwarz Csoport nemzetközileg elismert kereskedelmi vállalataként egy célt követünk: vásárlóinknak a lehető legjobb vásárlási élményt nyújtani. Ami igazán fontos nekünk: teljesítmény, dinamizmus és korrektség. Munkatársaink elkötelezettsége és szenvedélye nagy mértékben hozzájárul sikerünkhöz. Legyél csapatunk tagja és tarts velünk!

Externe Stellenbeschreibung

Feladataid

  • Áru összekészítés Kaufland üzletekbe történő kiosztáshoz mélyhűtött termékek raktárában
  • Vegyes raklapok komissiózása
  • Kész rendelések kiszállítása a rakodóhelyre
  • A termékek Pick by Voice (hangvezérlésű rendszer) alapján történő összekészítése (a számok 0-tól 9-ig és a különféle kombinációinak ismerete szükséges német nyelven)
  • Egyéb raktáron belüli anyagmozgatás

Az állás részmunkaidős, heti 35 munkaóra.

Amit kínálunk

  • Dolgozz közvetlenül a Kauflandnál (közvetítő cégek nélkül)
  • Versenyképes jövedelem 15,45 Euro bruttó órabér
  • Karácsonyi/nyári juttatás, egyéb juttatások: túlóra, éjszakai, műszakos munka esetén extra kiegészítés
  • Támogatjuk a munka és a magánélet összeegyeztethetőségét, pl. évente 6 hét szabadsággal
  • Betanításkor átfogó képzésekre, tanfolyamokra kerül sor

Minden a bérezéssel, szabadság- illetve karácsonyi pénzzel kapcsolatos adatok az éppen aktuális érvényben lévő tarifaszerződésre vonatkoznak.

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Műszakos munkarend, illetve szombati és ünnepnapok vállalása
  • Komissiózási munkatapasztalat előny
  • Önálló és pontos munkavégzes
  • A számok 0-tól 9-ig való és ezek különféle kombinációinak ismerete németül elvárás
  • A raktár elhelyezkedéséből adódóan saját autó használata javasolt a napi munkába járáshoz

Illik a profilod az álláshoz? Küldd be az önéletrajzod az eszter.toeroek-link@kaufland.de e-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kapcsolattartód

Török-Link Eszter

kaufland.de/karriere