Ładowanie...

Specjalista ds. Controllingu z j. niemieckim

Pion Controllingu

Centrala- Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • przygotowanie zamknięcia miesiąca w zdefiniowanym obszarze firmy
  • sporządzanie bieżących i miesięcznych raportów dla działów fachowych
  • planowanie, kontrolowanie i analizowanie realizacji budżetu
  • przygotowanie dodatkowych analiz i prezentacji na potrzeby Zarządu, działów fachowych i struktur międzynarodowych
  • kontrola jakości danych w systemach SAP (moduł controllingowy) oraz Hyperion HFM

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym
  • minimum rocznego doświadczenia w dziale Controllingu/ Księgowości/ Analityki
  • znajmości j. niemieckiego na poziomie B2/C1 (warunek konieczny)
  • bardzo dobrej znajomości MS Excela, znajomość VBA będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programów SAP i Hyperion będzie dodatkowym atutem.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!