Magazynier Wydania Towaru w Dziale Artykułów Schładzanych i Chłodzonych

Centrum Dystrybucyjne
Rokszyce 1 nr 46a, 97-371 Wola Krzysztoporska
Wola Krzysztoporska
pełny wymiar czasu pracy
umowa o pracę na czas określony
od zaraz
4300 - 7700 zł brutto

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zapoatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

  • kompletacja towaru
  • magazynowanie towaru
  • uzupełnianie towaru

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę (po okresie 7 miesięcy przedłużenie umowy na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (4300 - 7700 zł brutto mies.)
  • indywidualne możliwości rozwoju - możliwość czasowego oddelegowania do pracy w magazynach w Niemczech i Chorwacji
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • gotowości do pracy w obniżonej temperaturze (0°C - 4°C)
  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Agnieszka Marczak