Praca dla Studenta - Gdańsk

w Dziale Art. Spożywczych, Świeżych i Kas
Market w Gdańsku, ul. Cienista 30
Gdańsk
niepełny wymiar czasu pracy
umowa o pracę na czas określony
od zaraz

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Wiemy, jak jest – studencki budżet czasem wymaga dodatkowego zastrzyku gotówki, szczególnie w czasie świąt, sylwestra i ferii. Ale ciężko znaleźć pracę, kiedy studiujesz, plan zajęć jest nieregularny, a musisz jeszcze znaleźć czas na pasję i odpoczynek, prawda? Mamy dla Ciebie propozycję – możesz pracować tyle godzin, ile chcesz, w takich porach, jakie Ci odpowiadają. Brzmi ciekawie? Poznaj szczegóły:

TY będziesz:

  • wykładać towar na półki, w taki sposób, żeby dobrze się prezentował
  • przygotowywać oznaczenia cenowe
  • sprawnie i miło obsługiwać klientów
  • dbać o to, żeby nasze produkty były świeże i żaden z nich nie przekroczył terminu ważności
  • odpowiadać za właściwą gospodarkę towarową w markecie.

MY Ci zapewnimy:

  • spoko kasę i wypłatę w terminie
  • umowę o pracę na 8, 10, 20 lub 40 godzin tygodniowo
  • szansę na przyszłość w Kauflandzie – możesz z nami zostać na stałe i się rozwijać
  • ciekawe zadania i fajny zespół – na pewno się tu odnajdziesz
  • różne benefity i dodatki (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, zniżki do kina czy na basen, szkolenia)

Na pewno się dogadamy jeśli:

  • znasz podstawowe zasady obsługi klienta
  • jesteś energiczną i przyjazną osobą
  • dotrzymujesz słowa i starannie podchodzisz do powierzonych zadań
  • umiesz pracować zespołowo
  • masz już jakieś doświadczenie, chociaż to wcale nie jest konieczne – zadania naprawdę są proste, a my ze wszystkim Ci pomożemy.

W Kauflandzie jest dużo studentów, lubimy pracować z młodymi ludźmi 😉 Nie zastanawiaj się długo – po prostu dołącz do nas i przekonaj się, że praca może być prosta, kasa spoko, a pracodawcy po prostu… fajni!

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Klaudia Balawajder