Sprzedawca/Kasjer, ul. Jana Matejki 1 D

w Dziale Art. Spożywczych, Świeżych i Kas
market w Świnoujściu, ul. Jana Matejki 1 D
Świnoujście
pełny wymiar czasu pracy
umowa o pracę na czas określony
od zaraz
4800 - 5000 tys. brutto

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Opis stanowiska (zewn.)

Jakie będą Twoje zadania:

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży
  • dbanie o właściwą gospodarkę towarową w markecie.

Co Ci zapewnimy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4800 zł - 5000 zł brutto
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości podstawowych zasad obsługi klienta
  • energicznej i przyjaznej osobowości
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Klaudia Balawajder