Munkatárs a hús feldolgozó/daraboló részlegre

húsüzemben
Heilbad Heiligenstadt
Vollzeit
Unbefristet
Ab sofort

Als international erfolgreiches Handelsunternehmen der Schwarz Gruppe verfolgen wir bei Kaufland ein Ziel: Unseren Kunden das bestmögliche Einkaufserlebnis zu bereiten. Was uns so besonders macht? Leistung, Dynamik und Fairness. Unsere Mitarbeiter tragen mit ihrem Engagement und ihrer Leidenschaft maßgeblich zu unserem Erfolg bei. Erlebe, wie hochmoderne Technik auf traditionelles Metzgerhandwerk trifft. Werde Teil unseres Produktionsteams und starte in unseren Fleischwerken durch.

Externe Stellenbeschreibung

Feladataid

  • A megtöltött ládákon való minőségellenőrzés elvégzése
  • A kész ládák raklapra való pakolása, majd a raklapok rendszerben való rögzítése
  • A raklapok szállítása,előkészítése a következő munkafolyamathoz.
  • A higiéniai előírások betartása

Előnyök

  • Tarifának megfelelő, atraktív fizetés, nyaralási  és karácsonyi* juttatás, teljesítményarányos prémium és 6 hét évenkénti szabadság
  • Csúcstechnológiával ellátott munkakörnyezet
  • Kedvezményes ajánlatok, úgy mint: sokrétű kiegészítő szolgáltatások (pl.:vállalati magánnyugdíjhozzájárulás és egyéb juttatások)
  • Vállalati egészségtámogatás, pl.: együttműködés fitness- és szabadidőközpontokkal
  • Egyéni fejlődési lehetőségek
    *az adott érvényes kollektív szerződés alapján

Profilod

  • Hentes végzettség vagy a húsiparban szerzett releváns tapasztalat szükséges
  • Magas szintű terhelhetőség és strukturált munkavégzés
  • Feladatokhoz való rugalmas hozzáállás
  • Higiéniai és tisztasági előírások betartása
  • Hajlandóság a műszakban, vasárnap és ünnepnapokon, valamint a hidegben végzett munkára

Kapcsolattartó

Fanni Plajer

fanni.plajer@kaufland.de

+4915209112438 (magyar / telefonon elérhető: 8 órától 15 óráig)